pondelok - piatok:
sobota - nedeľa:
sviatky:

 6:00 - 21:00
 8:00 - 21:00
 8:00 - 21:00

OC Laugaricio /1. poschodie/
Belá 7271, Trenčín

tel.: 032 64 21 006
mobil: 0911 01 44 55

CRUNCH team

3sisko

SISKO 

Martin Podolák - Športové gymnázium Trenčín, tréner fitness I. kvalifikačného stupňa. 

Od detstva sa venuje rýchlostnej kanoistike, pôsobil v AŠK Dukla Trenčín, kde ako športovec, neskôr ako tréner získal  viacero slovenských ale aj medzinárodných ocenení. Od svojich cvičencov sa snaží dosiahnuť maximum. Zameriava sa na rozvoj  silovej vytrvalosti. Vždy ochotne poradí – teší sa na spoluprácu so začínajúcimi cvičencami. 

Mimo Crunch fitness clubu sa venuje kanoistike, dračím lodiam a kondičnej príprave detí.

M Polacko

 MAŤO 

Martin Polačko – Jumping® BASIC, inštruktor fitness, vzdelávaco-konzultačné centrum Fitnet, Brno, CZ.Svoje  dlhoročné skúsenosti vo futbale zúručuje v rozvoji  kondičných schopností, dynamike tela, výbušnosti  a obratnosti. Vďaka absolvovaniu kurzov ti pomôže pri formovaní postavy, redukcii hmotnosti, pri naberaní svalovej hmoty a poradí v oblasti výživy.  

S Maťom si môžeš zacvičiť okrem posilovne, na hodinách: Kruhový Tréning/Pump&Power, Jumping a Pump&Power. 

Tel.č.: 0907 335 382

email: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

- osobné tréningy, konzultácie, stravovacie plány

Skupinové cvičenia 

 Zuzka brucho a zadok

ZUZKA M.

Zuzana Martinaková - tréner fitness I. kvalifikačného stupňa, Jumping®BASIC, Jumping®Power, Jumping®Sport, Dynamic Pump, Bosu®CORE DIPLOM, Bosu®BALANCE DIPLOM Cardio+Strenght.

Životné motto:Tvoj cieľ je nereálny pokiaľ zanim nepôjdeš. So Zuzkou si môžeš zacvičiť na hodinách: Bosu, Brucho a Zadok, Body Form.

 

 DSC 1412

JURAJ

Juraj Lipták - osobný kondičný tréner je držiteľom titulu ŽELEZNÝ MUŽ, ktorý získal na súťaži profesionálov slúžiacich v ozbrojených zložkách SR. Ako aktívny vojak svoje skúsenosti z výcvikov teraz zúročuje v intenzívnom kondičnom  tréningu Bootcamp. Juraj je dlhoročným reprezentantom Slovenska v rýchlostnej kanoistike. Počas úspešnej športovej kariéry získal titul majstra sveta a Európy. Svoje bohaté skúsenosti z oblasti vrcholového športu, výživy a regenerácie ocenia pokročilí športovci ale aj začiatočníci. Poradí Vám ako nabrať svalovú hmotu, vypracuje  stravovací program a pomôže Vám zbaviť sa nadbytočných kilogramov. Mimo Crunch fitness clubu sa venuje dračím lodiam a kondičnému outdoorovému tréningu.

Tel.0918 527 487, email: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Životné motto: „Kde je vôľa tam je cesta“. 

S Jurajom si môžeš zacvičiť okrem posilovne na hodinách: Bootcamp.

 K. Makisova

KATKA

Katka Makišova - tréner fitness III. kvalifikačného stupňa, Inštruktor Fitbox, Jumping BASIC®, Race Walker, Body Pump Fx®.

Životné motto: "I may not be there yet, but Iʹm closer than I was yesterday."

S Katkou si môžeš zacvičiť na hodinách: BodyPump, Do Formy/intervalový tréning. 

 Zuzka Krejcova 3

ZUZKA K.

Zuzana Krejčova - Certifikát metodika a didaktika powerjogy, technika ásan-Powerjoga Slovensko Akademie, Certifikát Vinyasa flow powerjoga-Powerjoga Slovensko Akademie, Śkolenie inštruktorov jogy, špecializácia Powerjoga III stupňa.

So Zuzkou si môžeš zacvičiť na hodinách: PowerJoga, Joga pre začiatočníkov.

 TIBOR 2

TIBOR

Tibor Śpánik - tréner vo fitness a kulturistike I. kvalifikačného stupňa, kurz športový masér s akreditáciou MŠ SR, Tréner Calisthenics/Street Workout-The Compound, Veľká Británia.

S Tiborom si môžeš zacvičiť na hodinách: Kruháč/Tabata.  

 Ivana2

IVANA

Ivana Nováková - Spinning® Instructor, MAD Dogg Athletics Inc., Praha, tréner fitness I. kvalifikačného stupňa.

Ivana sa od malička venovala baletu a neskôr našla lásku vo fitness. Dlhé roky sa venuje športu a výžive a svoje vedomosti neustále dopĺňa. Teraz ti poradí v oblasti výživy a zdravého životného štýlu, pomôže tiež pri formovaní postavy a redukcii hmotnosti.
Životné motto:"S láskou a na maximum".

S Ivanou si môžeš zacvičiť na hodinách: Spinning.