pondelok - piatok:
sobota - nedeľa:
sviatky:

 6:00 - 21:00
 8:00 - 21:00
 8:00 - 21:00

OC Laugaricio /1. poschodie/
Belá 7271, Trenčín

tel.: 032 64 21 006
mobil: 0911 01 44 55

Fitness / Kardio

fitness...a každý sa za vami otočí!
Náš profesionálne vybavený fitness club vám ponúka najširší výber posilňovacích zariadení najvyššej rady XPlux od talianskeho výrobcu PANATTA SPORT. Objavte výhody posilňovania na strojoch, ktoré zaručujú precíznu techniku, optimálnu  pohybovú dráhu a rovnomerné zaťaženie vašich svalov počas celého priebehu cvičenia.
Posilňovaním napomáhate budovaniu svalovej hmoty, zvyšujete energetický výdaj, spevňujete základný svalový skelet človeka.

U nás si precízne precvičíte a sformujete každú svalovú partiu. Posilňovacie stroje a náradia sú tým najefektívnejším nástrojom na zvýšenie vašej výkonnosti a vytvarovanie postavy, a rovnako účinne pomáha pri odstraňovaní svalových disbalancií.

To všetko za odbornej asistencie nášho kvalifikovaného personálu...

                                                                                                                                 ...tempo doby a tempo srdca

kardio

Výhodným spôsobom, ako v tejto hektickej dobe posilniť činnosť nášho srdca a vlastne aj celého kardio-vaskulárneho systému, je kardiotréning.

My v Crunch fitness clube vám preto ponúkame kardiozónu, ktorá vám zabezpečí dokonalú rôznorodosť aktivít na najmodernejších zariadeniach PANATTA PININFARINA, ktoré vás svojou konštrukciou a funkčnosťou dokonale rozhýbu. 

Kedy je cvičenie najúčinnejšie a kedy máme najlepšie výsledky?

Je potrebnú cvičiť aspoň 20 minút a to 3 krát týždenne.