pondelok - piatok:
sobota - nedeľa:
sviatky:

 6:00 - 21:00
 8:00 - 21:00
 8:00 - 21:00

OC Laugaricio /1. poschodie/
Belá 7271, Trenčín

tel.: 032 64 21 006
mobil: 0911 01 44 55

Team building

TEAM BUILDING

Crunch fitness club organizuje letné a zimné team building aktyvity a športové dni pre firmy, školy a kolektívy. Zabezpečujeme indoor aj outdoor akcie. V prípade záujmu zabezpečíme catering, tričká etc.

Boot Camp foto 1BOOTCAMP

BOOTCAMP je intenzívny tréningový program vyvinutý armádou USA, ktorý absolvuje každý vojak, ktorý má záujem slúžiť v špeciálnych jednotkách. Tréning bol postupne prispôsobený bežnej populácii.

BOOTCAMP je vhodný pre mužov a ženy bez vekového rozdielu. Je to náročný cvičebný programom, ale na druhej strane je to program, kde každý cvičí na svojej individuálnej kondičnej úrovni. Keďže je tu silný motivačný faktor skupiny a trénera, Vaše výkony Vás samých prekvapia.

CRUNCH BOOTCAMP TEAM pre Vás pripraví tímové súťaže, kde budú kolektívy súťažiť face to face proti sebe a budú musieť maximálne spolupracovať aby zvíťazili nad svojimi protivníkmy.

 

drace lodie fotoDRAČIE LODE 

Dračie lode ponúkajú maximálnu tímovú spoluprácu celého kolektívu. V lodi sedí 20 pádlujúcich blízko seba, ktorí pádlujú v jednom rytme tak rýchlo ako im bubeníčka bubnuje. Smer lode určuje kormidelník, ktorý je skúseným inštruktorom. V prípade záujmu pre Vás pripravíme súťaže na dračích lodiach.

Cena závisí na mnohých faktorov, akými sú skladba aktivít počas team buildingu, dĺžka trvania, počet osôb a iné.

Pre viac informácií nás kontaktujte a obratom Vám zašleme cenovú ponuku.

E-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.